کوشا باکس

مدیر فروش: خانم خلیلی

آدرس دفتر مرکزی:

شهر قم، بلوار صدوقی

کوشا باکس
امین خلیلی
ما با ایده های کاری خود شما را راضی خواهیم کرد
همکاری شما با شرکت ما در نتیجه به مزیت های بسیار خوبی می رسد شما می توانید یکسری از مزیت هایی که در همکاری با ما بدست می آورید را در زیر ملاحظه فرمایید:
درباره ما

دستیابی اهداف

به سادگی می‌توانید محصولات مورد نظر خود را تهیه کنید!

درباره ما

مدیریت زمان

با اتوماسیون پیشرفته ما فرآیندها را کوتاه کنید؛ خریدی آسان!

جناب آقای امین خلیلی، مدیریت محترم شرکت کوشاباکس، با پشتوانه تجربیات ارزنده و بهره گیری از علوم روز، بستری متفاوت و نوین برای فروش و تامین محصولات صنعتی برای شما فراهم آورده است.

لازم بذکر است ایشان، در مجموعه شرکتهای کوشادانه نیز موفقیت های چشمگیری را در عرصه صادرات خشکبار کشور به ثمر رسانده اند.

ما محصولات متنوعی را برای شما عرضه می‌کنیم

همانطور که می‌دانید محصولات پلی اتیلنی گستره وسیعی را شامل می‌شوند که عمده محصولات مربوط به صنایع دام و طیور و حتی آبزیان با بهره‌گیری از این ابزارها، لوازم و تجهیزات تولید، حمل و نگهداری می شوند.

قفس حمل مرغ زنده

آیکون قفس مرغ زنده

حمل و نقل مرغ و به طور کلی طیور زنده باید در بسته بندی بهداشتی و مناسب باشد که ضمن حفظ سلامت طیور، قابلیت شستشو و ضد عفونی مکرر داشته باشد.

سبد کشتارگاهی

آیکون سبد کشتارگاهی

سبد کشتارگاهی در واقع به سبد یا جعبه های گفته می شود که برای حمل و توزیع فرآورده های گوشی مثل مرغ، ماهی، گوشت های قطعه و بسته بندی شده به کار می رود.

سبدهای جوجه کشی

آیکون سبد جوجه کشی

سبدهای جوجه کشی در ابعاد و اشکال مختلف برای مرغداری های صنعتی طراحی شده که با توجه به نیاز مشتری، امکان باز طراحی و تولید سفارشی نیز وجود دارد.

سبدهای لبنیاتی

آیکون سبد لبنیاتی

سبد حمل شیر و اصطلاحاً "سبد لبنیاتی" یک محصول پرکاربرد بوده که علاوه بر حمل و نگهداری لبنیات سنتی و شرکتی، برای موارد مختلف دیگری نیز به کار می رود.

پرکن مرغ و طیور

آیکون لاستیک پرکن مرغ

کوشاباکس یکی از تولید و تامین کنندگان اصلی و برتر کشور در زمینه لاستیک های پرکن طیور است. محصولات ما فراسوی مرزهای کشور ارسال شده و استفاده می شوند.

پالت‌های پلاستیکی

آیکون پالت پلاستیکی

با استفاده از پالت های پلاستیکی، ضمن کمک به قطع کمتر درختان و حفظ محیط زیست، با اطمینان بیشتری می توان محصولات را حمل و نگهداری کرد.

پل ارتباطی با ما در شبکه های اجتماعی

با توجه به تنوع گسترده شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها، در چهار بستر محبوب و کاربردی، برای شما محتواهای تخصصی، اخبار مرتبط و البته جشنواره های فروش ویژه را منتشر و اطلاع رسانی می کنیم. پیگیر ما باشید!

Instagram

پیج کوشاباکس

کلیک کنید

Telegram

کانال تلگرام

کلیک کنید

Pinterest

کانال پینترست

کلیک کنید

Aprat

کانال آپارات

کلیک کنید